28 мільйонів гривень виділено на покращення стану поверхневих вод з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Повідомляється на сторінці ОДА у Facebook.

За інформацією директора департаменту екології та природних ресурсів ОДА Олександра Ковтунова, на відповідні заходи цього року виділено 28 мільйонів гривень з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (65% від загального об’єму фонду). Основний обсяг коштів вкладається в обласне комунальне виробниче підприємство "Дніпро-Кіровоград". 
Зокрема, цього року заплановано завершити роботи на очисних спорудах в селі Марто-Іванівка Олександрійського району, продовжити роботи на очисних спорудах у Світловодську та розпочати роботи з оцінки впливу на довкілля по об’єктах в смт Смоліне. Цього року будуть уведені в експлуатацію очисні споруди в смт Новгородці та вирішено питання відведення стічних вод по кількох обласних закладах охорони здоров'я і соцзахисту, зокрема, по обласній психіатричній лікарні в селищі Новому та бальнеологічній лікарні у Знам'янці. 
Стосовно покращення екологічного стану поверхневих вод, за словами директора департаменту, цього року планують вирішити питання реконструкцій дамби на річці Плетений Ташлик у Малій Висці та реконструкції гідротехнічної споруди у Благовіщенському на річці Синиці. Олександр Ковтунов відзначив, що значна увага приділяється і річці Інгулець, зокрема, вживаються заходи із відведення стічних вод. 
Значну суму коштів на відповідні заходи цього року отримано і з державного фонду охорони навколишнього природного середовища. Кошти буде спрямовано на реконструкцію очисних споруд та роботи на каналізаційних мережах.
Посадовець також зазначив, що є необхідність проведення в області інвентаризації очисних споруд з метою визначення проблемних об’єктів, на які необхідно буде спрямовувати кошти відповідного обласного фонду та залучати фінанси з державного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Коментарі

Залиште свій коментар