На розвиток кропивницького аеропорту з Держбюджету направлять 35 млн грн. Таку інформацію під час прес-конференції повідомив народний депутат України Олександр Горбунов, передає журналіст сайту Кропивницький.UA.

За його словами, цьогоріч з Державного бюджету на Льотну академію НАУ буде спрямовано кілька траншів фінансування. Їх буде використано на відновлення світло-сигнальної системи злітно-посадкової смуги, огорожі летовища та закупівлю необхідних літаків і тренажерів для підготовки пілотів КЛА  НАУ. Виконання цих умов дозволить отримати летовищу статус міжнародного і створить нові можливості для розвитку Кропивницького у багатьох напрямках.

«Це дуже необхідний  крок, тому що Державіаслужбою неодноразово було проведено перевірки та надано приписи, які передбачають, що в разі не виправлення цієї ситуації, Державіаслужба може закрити польоти з кропивницького аеропорту. За інших обставин, три сотні іноземних студентів не зможуть отримувати сертифікати пілотів, а це вже може мати негативні наслідки, і навіть, міжнародний скандал. Не менш важливим є те, що аеропорт Кропивницький є базовим для міжнародної авіакоманії УРГА, керівництво якої звернулося до мене з проханням посприяти у вирішенні даного питання. Адже, як відомо, УРГА працює за контрактами  ООН і здійснює перевезення вантажів в найгарячіші точки світу, - зазначив Олександр Горбунов.

Реалізація згаданих інвестиційних проектів розпочнеться вже цього року.