На селищі Новому відкрили футбольний зал. Створити його два роки тому задумав директор центру дитячої та юнацької творчості  "Юність" Віктор Савицький. Після того як селищна рада виділила приміщення, облаштовувати його взялися усім педагогічним колективом.

 - Для того, що відкрити цей спортивний зал було зроблено дуже багато роботи. Бачили б ви скільки ми вивезли звідси землі, каміння та щебеню. Виносили, вивозили все це усім педагогічним колективом. Потім взялися замінювати сантехніку, труби. Звичайно нам допомагали меценати, без них ми не обійшлися б, - сказав Віктор Савицький.

На селищі Новому дуже багато спортивних секцій, додає селищний голова Сергій Денисенко. Наприклад, свій зал мають бейсболісти, а от займати футболом у зимовий період не було де. Тому і прийняли рішення про виділення цього приміщення. Також зал обладнали спеціальним гумовим покриттям, яке допоміг придбати народний депутат України Олександр Горбунов.

 - Дуже приємно бути з вами у такій теплій, сімейні атмосфері. Це чудово, що є такі ентузіасти як Віктор Савицький як увесь педагогічний колектив. Без вас усього цього не було б. Ну а вам, дорогі діти, бажаю лише перемог,  - зазначив нардеп.

Відтепер у футбольному залі будуть займатися більше 60 гравців, які постійно беруть участь у міських та Всеукраїнських турнірах та займають призові місця.