Сьогодні, 14 вересня, на території пологового будинку №1 журналістам та чиновникам презентували відремонтовані відділення консервативної гінекології та приміщення консультативно діагностичного відділення, інформує “Кропивницький.UA”.

“Ми сьогодні оглянули відділення консервативної гінекології на 20 ліжок та оглянули приміщення відділення консультативно діагностичне, куди мають переїхати працівники зі старого приміщення на території лікарні ім. Св. Анни. Тут будуть вестися консультації вузьких спеціалістів: невропатолога, кардіолога, терапевна, а також спеціалістів діагностичних кабінетів”, - повідомила керівниця управління охорони здоров’я Оксана Макарук.

За інформацією управління охорони здоров’я міської ради, медичну допомогу тут отримуватимуть  жінки  з запальними захворюваннями сечостатевої системи, доброякісними  та злоякісними новоутвореннями жіночих статевих органів, порушенням  оваріально - менструального циклу, безпліддям, з загрозою переривання вагітності до 12 тижнів; позаматковою вагітністю, раннім гестозом вагітних.  Цьогоріч на проведення капітального ремонту  виділено та використано коштів із міського бюджету: на капітальний ремонт операційного блоку  - 815,2 тис. грн та на  капітальний ремонт відділення – 1486,2 тис. грн.

Також за кошти міського бюджету був придбаний спеціальний автомобіль для службових потреб лікарів. 
Коментарі

Залиште свій коментар