На вулицях Кропивницького стане безпечніше: на території обласного центру в рамках реалізації спільного проекту міською владою та Національною поліцією, встановлюються сучасні камери відеоспостереження. Про це повідомили у прес-службі міськради, інформує "Кропивницький.UA".

"Проект «Безпечне місто» є ініціативою міського голови Кропивницького Андрія Райковича. Його реалізація дозволить ефективно контролювати дотримання правил дорожнього руху та громадського порядку в обласному центрі", - зазначив начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції та взаємодії з правохоронними та контролюючими органами Олександр Шишко. 

З його слів, починаючи із 2017 року у Кропивницькому, в місцях інтенсивного руху транспорту і масового скупчення людей вже встановлено 81 відеокамеру зовнішнього спостереження.

"Необхідно відзначити, що пункти відеонагляду на вулицях обласного центру облаштовуються якісною технікою, - акцентував увагу начальник відділу. – Зокрема відеокамери здатні розпізнавати номери транспортних засобів і зафіксовані ними матеріали можуть розглядатися в якості доказів під час судових засідань", - додав посадовець.

Проект «Безпечне місто» розрахований на чотири роки і його реалізація триватиме до 2021 року. Загальний бюджет проекту складає 6 мільйонів гривень.

Коментарі

Залиште свій коментар