У Кропивницькому з наступного тижня розпочнеться масштабний капітальний ремонт дороги по вулиці Короленка. Перед початком робіт міський голова Андрій Райкович зустрівся директором підрядної організації ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП», яка стала переможцем у тендері, Дмитром Мусієнком. У зустрічі взяли участь заступник міського голови Олександр Грабенко і начальник головного управління ЖКГ міської ради Віктор Кухаренко. Про це повідомили у прес-службі міської ради, інформує "Кропивницький.UA".

Згідно з проектом, передбачається капітальне відновлення дорожнього покриття по вулиці Короленка від кільця біля аеропорту до вулиці Холодноярської із заміною бордюрного каменя і облаштуванням тротуарів та газонів.

Проект дороговартісний, з міського бюджету буде використано близько 35 мільйонів гривень, тому контроль за виконанням робіт має бути системний, на всіх етапах, з перевіркою якості матеріалів, що використовуються при асфальтуванні.Крім того, всі комунальні підприємства, чиї мережі проходять під дорогою повинні провести належну ревізію систем: де потрібно – замінити, залишити резервні труби, бо після ремонту ніхто вже не дозволить розривати нове покриття, - наголосив міський голова.

Міський голова також доручив на період ремонту детально опрацювати план руху транспорту, у тому числі громадського, в об’їзд вулиці Короленка і довести його до громадськості, щоб люди знали і розуміли - як можна проїхати і де чекати на автобус чи маршрутку.

У свою чергу, директор ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» Дмитро Мусієнко запевнив міського голову, що підприємство має великий досвід виконання подібних робіт і належна якість асфальтування буде гарантована. Сьогодні спеціалісти – дорожники виконують підготовчі геодезичні роботи, а вже з наступного тижня на вулиці Короленка від кільця аеропорту розпочнеться заміна бордюрів.

Коментарі

Залиште свій коментар