Наступного тижня у Кропивницькому відкриють перший інклюзивний майданчик. Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Громадської організації "Серце матері" Людмила Шукрута, інформує Кропивницький.UA.

 - У нас приємна новина! Незабаром у нашому місті буде розташований перший інклюзивний майданчик! Вчора з представниками народного депутата України Олександра Горбунова визначали місце розташування майданчика. Нагадую, що в 2018 році група матусь від ГО"Серце матері" розпочали ініціативу із встановлення у місті Кропивницькому якомога більше дитячих майданчиків інклюзивного типу. Одним із перших підтримав важливий проект Олександр Горбунов. І вже на наступному тижні планується відкриття майданчика! Маємо надію, що в кожному районі нашого міста Кропивницького будуть встановлені інклюзивні майданчики і нарешті діти з інвалідністю (особливо ті, які пересуваються на візку) зможуть брати участь в ігровому процесі поряд із здоровими дітьми!, - йдеться у дописі.

Відомо, що сучасний спортивно-ігровий майданчик для дітей з інвалідністю облаштують у Ковалівському. Встановлять його за кошти Державного Бюджету.