З 29 серпня по 2 вересня у Кропивницькому вдруге проходитиме масштабна культурна подія – Національний мистецький фестиваль "Кропивницький". Активна фаза підготовки до заходу триває понад два місяці і вже майже підійшла до завершення. Програма фестивалю, карта локацій та інші деталі є в публічному доступі:

- на офіційному сайті фестивалю kropfest.com.ua; 

- на сторінках фестивалю у мережах Facebook (https://goo.gl/dQRC1n) та Instagram (@kropfest) - підписуйтесь;

- у спецвипуску журналу «Persona», який можна вже зараз безкоштовно замовити на persona-online.com, або в соцмережах Facebook (journalpersona) та Instagram (@journal ̲persona). Також з 22 серпня запитуйте спецвипуск і в касах театру ім. М. Кропивницького та обласної філармонії;

- зателефонувавши до організаторів та прес-служби фестивалю: Наталка Сарафанова моб. 066-133-30-97.

Загальну інформацію про фестиваль вже розміщено на кількох десятках біл-бордів та сітілайтів.

"Ми врахували усі зауваження до організації минулорічного фестивалю і розпочали інформування населення за два тижні до події. Ми охоплюємо усі можливі засоби – зовнішню рекламу, рекламу на радіо, виготовили великі тиражі буклетів з програмою, окремо буклети з розширеною інформацією і, навіть, спецвипуск журналу. Найшвидше інформацію про події можна дізнатися на офіційних сторінках фестивалю у соціальних мережах", - прокоментував підготовку заходу ініціатор фестивалю Олександр Горбунов.

Дізнавайтеся та публікуйте найцікавіші події фестивалю у соцмережах за хештегами: #kropFest, kropFest2018.

Щодо запрошень. З 20 серпня з’явилася можливість забронювати запрошення на заходи в театр і філармонію на офіційному сайті фестивалю. Зазначимо, що вільне бронювання запрошень доступне у невеликій кількості, перш за все, задля уникнення бронювання однією людиною більше, ніж двох місць. 

Крім цього, частина запрошень вже заброньована:

- мешканцями Кропивницького одразу після анонсу фестивалю на відзначенні другої річниці перейменування міста;

- учасниками фестивалю з інших міст;

- представниками ЗМІ всеукраїнських і регіональних видань;

- деякими громадськими організаціями;

- окремо передбачено місця для людей з обмеженими можливостями;