У Кропивницькому невідомі розбирають злітно-посадкову смугу аеропорту Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник міської спецінпекції Андрій Максюта.

- До мене звернулися журналісти з проханням прокоментувати ситуацію з вивезенням плит, демонтованих зі злітно-посадкової смуги (ЗПС) поблизу аеропорту. Відповідаю: це стосується майна, але не міського комунального, а того, що має окремого балансоутримувача. І саме балансоутримувач має пред'являти якісь претензії, якщо вони є, до тих, хто вивозить та робити відповідні заяви до правоохоронних органів. Також поліція уповноважена перевірити законність дій, про які повідомляють їй громадяни, - йдеться у дописі.

За інформацією видання Утренний город, на місці працює техніка з іногородніми номерами.

- Кілька днів тому приїхали робітники на вантажних машинах, охоронці аеропорту, поліція. Було дуже багато людей. Вони сперечалися про щось протягом години. Отже, все призупинилося на деякий час, але чотири із шести вантажних машин стояли два дні на місці. Вчора, о 12:30, поставили кран, знову зібралася поліція і почалася робота. Не розумію, що відбувається, - розповідає один зі свідків, Олександр.

Очевидці зафіксували процес демонтажу на фото й відео. Станом на сьогодні демонтовано декілька десятків плит. Наразі представники Льотної академії та правоохоронці факт демонтажу злітно-посадкової смуги у Кропивницькому не прокоментували.

Фото сайту Утренний город 

Коментарі

Залиште свій коментар