Одинадцятирічній Олі Гавриловій з Кропивницького, яка зараз перебуває в реанімації, терміново потрібні кошти на лікування. Повідомляє на своїй сторінці у Facebook волонтерка Вікторія Семененко. 

Другого вересня після декількох курсів лікування в Олі погіршилося самопочуття, з’явилися кров’яні плями на грудній клітці. Звернулися у лікарню, почали лікування, але покращення не сталося. 8 вересня дівчинка потрапила в реанімацію, в неї розпочалася внутрішня кровотеча. 

 - Потрібен був тромбоконцентрат, але його не застосували, тато дівчинки каже, що тоді був вихідний (!)… Відтоді Оля в реанімації, стався крововилив у мозок – інсульт. Скільки вона буде в реанімації, невідомо… Конкретного діагнозу зараз їй не поставили – наразі ставили п’ять діагнозів і всі вони різні…Зараз головне, щоб дівчинка вийшла із реанімації, щоб її стан стабілізувався. Далі батьки планують за кордон для встановлення правильного діагнозу та реабілітації. Але бракує коштів… Всі заощадження, що були в сім’ї – пішли на лікування. Рідні просять про фінансову підтримку, адже вона дуже необхідна…, - пише Віторія.

Реквізити дня надання допомоги: 5168 7551 0392 8251 (Володимир Гаврилов) тел: 0951584883

Коментарі

Залиште свій коментар