Вперше про ідею започаткувати у місті проект «Спортивне місто – здорова нація» народний депутат України Олександр Горбунов розповів зі сцени Центральноукраїнського Державного педагогічного університету імені В.Винниченка, під час візиту до Кропивницького Міністра освіти та науки Лілії Гриневич. Саме там він особисто вручив пані Міністру положення конкурсу. І ось проект реалізовано, протягом півтора місяця команди навчальних закладів міста змагалися за призовий фонд у 350 тисяч гривень. Врешті у запеклій боротьбі перемогу здобули учасники школи №17 на чолі з вчителем фізкультури Олегом Білобабченком. В ексклюзивному інтерв’ю газеті «Кропивницький.UA» педагог поділився своїми враженнями від проекту та розповів, на що витратили призові кошти.

Олег Білобабченко працює у школі №17 вчителем фізкультури уже сім років. За цей час разом зі своїми учнями неодноразово брав участь у різноманітних змаганнях шкільної спартакіади. Тому, коли почув про новий проект «Спортивне місто – здорова нація», відразу загорівся бажанням гідно представити на весь Кропивницький свій навчальний заклад.

Коли ми почули про проект, дуже зраділи та почали готуватися, зокрема формувати команду. Я у буквальному сенсі стояв у коридорі вранці і агітував молодих батьків бути у її складі. Багато обіцяли, що прийдуть, але в кінцевому результаті ніхто не з’являвся. Та знайшлося декілька ентузіастів, фанатів спорту, завдяки яким ми сформували кістяк однодумців.

Протягом тижня перед стартом проекту команда школи №17 активно готувалась до змагань - з батьками лише ввечері після роботи, з дітьми двічі на день. І це дало свій результат.  Пройшовши до другого етапу, батьки настільки загорілися бажанням перемогти, що  брали участь в естафетах з травмами і просили їх не замінювати.

Я постійно підбадьорював свою команду і казав, що слабких суперників не буває. Я говорив їм, що ми найкращі, найсильніші, ми повинні показати хороший результат, - усміхається педагог.

За словами Олега Білобабченка, найголовнішим суперником у змаганнях вони відразу виокремили команду школи №26. Але в той же час, разом з ними радились стосовно естафет та навіть передали їм відео, яке записали під час першого тренування.

Для мене було важливо не стільки виграти гроші, як перемогти і показати, що школа №17 гідна займати перші місця. Я хочу, щоб люди бачили, що у нас талановиті діти.

За словами вчителя, під час проекту «Спортивне місто – здорова нація» вони дуже здружилися з усіма учасниками команди та стали однією сім’єю. А надпотужна підтримка уболівальників завжди додавала сили проходити на відмінно усі дистанції. Тож, коли оголосили результати про перемогу у змаганнях, спочатку був шок, а потім радість та гордість за свою школу.

Після перемоги у нашому навчальному закладі адміністрація розмістила оголошення, аби усі про це знали. А також вишикували усю команду, привітали та подякували. Дуже багато батьків підходили і говорили нам теплі слова, це було дуже зворушливо.

Три школи-переможці проекту  розділили між собою 350 тисяч гривень. За зайняте перше місце команда школи №17 виборола 200 тисяч гривень. За них навчальний заклад вирішив оновити не лише спортивний інвентар, а й закупити техніку, якої не вистачає.

Завдяки народному депутату України Олександру Горбунову школа №17 вже має два тенісні столи, які отримали під час розподілу спортивного обладнання. На виграні кошти ми закупили 4 ноутбуки, 4 проектори,  2 швейні машинки,  2 радіомікрофони,  2 принтери, 2 холодильники,  2 стаціонарні ПК  та 1 телевізор , - зазначив Олег Білобабченко.

Під час фіналу ініціатор проекту «Спортивне місто – здорова нація» народний депутат України Олександр Горбунов анонсував продовження загальноміських змагань. Команда школи №17 уже готова брати участь в них вдруге.

Знаю, що дуже багато команд уже готові взяти у нас реванш. Але, мені як вчителю, як тренеру буде цікаво взяти участь у таких змаганнях вдруге, - сказав педагог.


Коментарі

Залиште свій коментар