Минулого тижня в Центральноукраїнському національному технічному університеті проходила Міжнародна науково-практична конференція «Конкурентоспроможна модель інноваційного розвитку економіки України». Організаторами заходу виступили ЦНТУ і Комітет Верховної Ради України з питань бюджету. Повідомляє сайт вишу. 

Загалом в роботі конференції було задіяно більше 20 наукових організацій, представництв органів державної влади та місцевого самоврядування і навчальних закладів України, Польщі, Словаччини, Грузії, Молдови, Лівану, Марокко.

Пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції відкрив народний депутат України, член бюджетного комітету Верховної Ради України (голова підкомітету із видатків Комітету ВР України з питань бюджету), Олександр Горбунов, який розповів про стратегічне планування та відкритість процесу бюджетування.

«Через бюджет ми закладаємо дорожню карту і перспективи розвитку країни, – зазначив Олександр Горбунов. – На моє переконання, Україні потрібно переходити на середньострокове та довгострокове бюджетування. Такою ж є рекомендація наших європейських і світових партнерів. Тобто, на самому початку роботи кожного нового Уряду або кожного нового складу парламенту потрібно декларувати завдання на тривалий проміжок часу, щоб усі мали розуміння: які цілі ви перед собою ставите та що ви плануєте робити?

Фото Олександра Горбунова.

Також Олександр Горбунов акцентував увагу на тому, що задоволений процесом впровадження у Кропивницькому Громадського Бюджету.

-  Мені дуже приємно, що з минулого року усе наше місто було задіяне у Громадському Бюджеті. На моє переконання, це можливість для громади справедливо та відкрито отримати кошти та зреалізувати свої ідеї для покращення міста, - зазначив нардеп.


Фото Олександра Горбунова.

Коментарі

Залиште свій коментар