У Кропивницькому спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА 16 січня виявили  білборди без вихідних даних зареєстрованих кандидатів на посаду Президента України від політичних партій «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка та «Наші» Євгенія Мураєва. Також білборди Анатолія Гриценка зафіксували у Світловодську.  

Білборди із написом  та портретами політиків не містили відомостей про установу, що здійснила друк, його тираж, дані про осіб, відповідальних за випуск, як того вимагає ч. 3  ст. 59 Закону України «Про вибори Президента України». Білборд із зображенням Євгенія Мураєва розміщений біля міського управління поліції.

Як повідомляла ОПОРА, Анаталій Гриценко зареєстрований кандидатом у Президенти України постановою ЦВК №62 від 15 січня 2019 року, Євгеній Мураєв зареєстрований кандидатом у Президенти України постановою ЦВК №61 від 15 січня 2019 року. Спостерігачі ОПОРИ викликали поліцію, аби зафіксувати порушення, та написали на місці відповідні заяви.

«Нині у Кропивницькому є зовнішня реклама не лише Анатолій Гриценка, Євгена Мураєва, Андрія Садового, Валентина Наливайченка, а й інших політиків, які публічно заявили про те, що будуть балотуватися на посаду Президента України. Але інші потенційні кандидати ще не зареєстровані  у ЦВК, тому ми фіксуємо ймовірне порушення лише щодо зареєстрованих кандидатів»,зазначила координаторка спостереження Громадянськоїмережі ОПОРАза виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь. Коментарі

Залиште свій коментар