Останки солдатів Другої світової війни, які знайшли пошуківці у Пулинському районі Житомирської області сьогодні відправили в Кіровоградську область. Знайшли їх на початку жовтня. Як відбувалися розкопки, розповіли представники громадської організації "Пошук", повідомляє Суспільне.

Вадим Баранівський каже, що всього знайшли останки двадцяти двох загиблих: "Першу братську могилу ми знайшли 6 жовтня. Ексгумували тринадцять чоловік. Було там шість медальйонів, однак на даний момент прочитано тільки один. Це - Грінченко. Всі інші у важкому стані, або згнили, або потребують більше часу для прочитання. Недалеко від першої ями ми знайшли ще одну братську могилу. Там знаходилось ще дев’ять солдатів, і серед них був Ковтун - уродженець також Кіровоградської області".

"Пошукові роботи виконуємо постійно на цій ділянці вже років тридцять. Знайшли там велику кількість загиблих. Але маленька кількість встановлених імен. У нас нові методи роботи, пошуку, нові металодетектори. Це все дає результат" - каже голова громадської організації "Пошук" Олександр Ловинюк.

Сьогодні в селі Варварівка Долинського району, де відбудеться перепоховання останків солдата з Кіровоградської області.

Коментарі

Залиште свій коментар