У Кропивницькому 5 клюдей захворіли на гостру кишкову інфекцію. Інформація про це надійшла до Головного управління Держпродспоживслужби в області, 13 липня, повідомляють у прес-службі відомства.

П’ятеро постраждалих, серед яких двоє дітей віком до 17 років, напередодні перебували на святкуванні весілля в кафе у м. Кропивницький. З попередніми діагнозами харчова токсикоінфекція (3 особи) та гастроентероколіт (2 особи) потерпілих госпіталізували до Центральної міської лікарні в м. Кропивницький.

Під час обстеження в кафе виявлено, що цехи утримуються в незадовільному санітарному стані, подача страв здійснюється в багаторазовому посуді за відсутності умов для його миття при високих температурах у посудомийній машині, для миття посуду використовується побутовий засіб замість професійного миючого засобу для закладів громадського харчування. До того ж встановлено, що в закладі на святкуванні дозволяється споживання їжі, приготованої в домашніх умовах (торт), що могло стати причиною виникнення захворювання серед гостей кафе.

Всього на святкуванні весілля перебувало близько 30 осіб, що є порушенням протиепідемічних вимог, адже на період карантину під час проведення бенкетів дозволяється участь не більше 10 осіб.

За результатами інспектування кафе складено протокол про адміністративне правопорушення. Матеріали справи будуть передані до правоохоронних органів.

Коментарі

Залиште свій коментар