У Кропивницькому пенсіонерка, з квартири якої у квітні минулого року вивезли 12 вантажівок сміття, почала знову зносити увесь непотріб до своєї оселі. Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник міської спецінспекції Андрій Максюта, інформує сайт Кропивницький.UA. 

 - Тоді її вмовили звільнитися від сміття - допомогали його вивозити і волонтери з "Дому Милосердя", і депутат міськради від того округу, і особисто мною надавалася допомога. Власницю квартири суд тоді визнав дієздатною... І примусового лікування вона уникнула... Хоча поведінка її видавалася досить дивною... Але... Вона пообіцяла не носити сміття...і в день, коли суд виніс це рішення, вже знову тягнула пакети зі сміттям додому... Сьогодні до цієї квартири підійти без протигазу не можливо. Це факт. Я особисто там був. Страшно смердить. Люди (сусіди) знову б'ють на сполох. Але... Сміття у приватній квартирі, отже є власністю цієї громадянки... Помешкання по Закону є не доторканним і особа вважається дієздатною, - написав посадовець.

Як розповідав Кропивницький.UA волонтер Володимир Лебедєв, після смерті чоловіка, який потрапив у ДТП, жінка перенесла дуже важку душевну травму. Дітей у них не було, підтримки від родичів також. Пенсіонерка почала спілкуватись з безпритульними та зносити додому сміття. На Гарячу лінію "Дому Милосердя" звернулись сусіди, яким набрид сморід, гризуни та таргани.

Відомо, що увесь непотріб 79-річна жінка зносила до своєї квартири протягом 30 років.


Коментарі

Залиште свій коментар