Вчитель фізкультури школи №17 Олег Білобабченко розповів на що витратили 200 тисяч гривень, які команда навчального закладу здобула у проекті "Спортивне місто - здорова нація", передає журналіст сайту Кропивницький.UA.

За словами педагога, на цей раз вони закупили 7 телевізорів, холодильник, швейну машинку, музичну колонку з двома радіомікрофонами, чотири ноутбуки  та два стаціонарних комп'ютери.

- Під час другого сезону проекту "Спортивне місто - здорова нація" ми на 50% оновили склад нашої команди. Батьків та вчителів довго вмовляти не довелося, усі  дуже жваво брали участь у змаганнях. Своєю черговою перемогою ми ще раз довели усім, що під час перших змагань ми здобули перемогу не випадково. Ми щоразу ретельно готувалися до відбіркових змагань, ми допізна тренувалися в залі та відшліфовували усі елементи. Я задоволений результатом, - зазначив педагог.

Нагадаємо, що пілотний проект "Спортивне місто - здорова нація" започаткували у Кропивницькому з ініціативи народного депутата України Олександра Горбунова навесні 2018 року. Тоді за призовий фонд, який складав 350 тисяч гривень, боролися 35 шкільних колективів міста. Врешті найсильнішою та найвпранішою виявилася команда вчителів, дітей та батьків НВО №17.

Коментарі

Залиште свій коментар