Менше ніж за місяць ми будемо обирати новий  Парламент. Людей, які найближчі п’ять років будуть «вершити долю» країни. Та мало хто розуміє чим має займатися народний обранець окрім своєї безпосередньої роботи.  Народний депутат наділений правом законодавчої ініціативи, яке реалізується через внесення проектів законів, поправок пропозицій до законопроектів, проектів актів Верховної ради. Окрім цього народні депутати можуть і мають залучати державні кошти на свої регіони. 

В цьому  українському парламенті, VIII скликання, 423 народних депутати, всі вони представляють свої території - кожен з них має відстоювати її інтереси. У рейтингу Рахункової палати Кіровоградська область по залученню субвенції  соціально-економічного розвитку регіонів входить у п’ятірку лідерів і це вперше за історію незалежності України. То що ж це? «Гарні очі» чи результат чиєїсь наполегливої роботи?

Піар на державних коштах - саме в цьому  наразі  найбільше звинувачують нардепа Олександра Горбунова. Та ми пропонуємо просто проаналізувати останні чотири роки життя міста Кропивницького. Саме за цей час  почалися масштабні реконструкції медичних закладів  та закупівля сучасного обладнання, утеплення вищих навчальних закладів.  

В місті освітлено десятки вулиць, триває  ремонт прибудинкових територій, автодоріг міста та області, відремонтовано Масляниківське кладовище. Нарешті розпочато реконструкцію парку «Перемоги». Вперше за багато  років капітально відремонтовані обласна станція переливання крові та  обласний  центр туризму.  

Кропивницький аеропорт отримав шанс відновити свою роботу. Льотна академія розпочала оновлення інфраструктури і зміцнює свої позиції щодо здійснення льотної підготовки курсантів та розпочала роботу по виконанню всіх необхідних умов для переходу академії на європейські стандарти підготовки авіаційних фахівців, які затребувані у всьому світі.

А  чого тільки  вартий  національний  мистецький  фестиваль – Кропивницький, відомий  серед мешканців як КропФест. Завдяки якому місто стало впізнаванішим  та більш привабливим для туристів.

Олександр Горбунов  відомий і проектом  «Спортивне місто - здорова нація» в якому бере участь чи не все місто. Батьки, вчителі та учні міських шкіл змагаються за покращення матеріально-технічного стану своїх навчальних закладів. В рамках цього  проекту  і проведення сімейно-спортивних вихідних, встановлення спортивних майданчиків та тренажерних комплексів, ремонт спортивних залів, організація роботи груп здоров’я.

Можливо для когось це дійсно піар. Та як на мене це звіт про залучення тих самих державних коштів – наших з Вами. Адже, чи вам самим не цікаво куди саме пішли ваші гроші? А ще, що найголовніше – те, що ці кошти прийшли саме до нас, у Кропивницький, бо областей 24 і депутатів 423! Я особисто згодна на такий  піар, адже він  підкріплений такою кількістю змін на краще у нашому місті!


Наталка Затока