95-річна пенсіонерка з Кропивницького Тетяна Івасечко написала лист, в якому просила подарувати їй радіоприймач. Його кинула в скриньку, яку в рамках новорічно-різдвяної акції розмістили у відділенні поштового зв’язку. За умовами акції, всі охочі могли написати листи зі своїми побажанням та мріями, повідомляє Суспільне. 

Листи зі святкової скриньки відправляли до київського головного відділення пошти. Звідти адресатам писали відповіді. Акційну скриньку, за словами працівниці пошти Марини Ладигіної, встановили для дитячих листів. Проте кидати в неї листи могли усі охочі.

”Діти писали новорічним чарівникам. Кожного дня ми з цієї скриньки виймали листи дітлахів. Листи повинні бути зі зворотною адресою. Ми їх сортували, направляли в новорічну резиденцію, а ельфи там вирішують. Те, що відповіді йдуть всім дітлахам, це 100%”.

Пенсіонерка Тетяна Івасечко в листі просила подарунок – радіоприймач. Його працівники пошти купили за свої гроші. Витратили двісті п’ятдесят гривень. Подарунок принесли жінці. Донька Тетяни Івасечко Світлана Мартинова показала чотири старих радіоприймачі. П’ятий стоїть на кухні.

”Змога купити приймач у нас, в принципі, є. Просто так склалися обставини: я – після тяжкої операції, пенсія у бабусі маленька, дві тисячі двісті гривень. Чекали, що радіо саме запрацює”.

Чому лист пенсіонерки не відправили в Київ, пояснила працівниця пошти Анна Герасімова.

”Ми ж не маємо права відкривати листи. Вони йдуть далі на резиденцію новорічну. А цей лист був написаний на аркуші паперу в клітинку, просто складений тричі. Від Тетяни - Миколаю Чудотворцю. І номер телефону. Відкрили, думаючи, що там написана адреса, щоб якось запакувати і передати на резиденцію, але мимоволі перечитали. Звичайно, у нас очі на мокрому місці”.

Вкинути листа у скриньку можна до 15 січня.

Коментарі

Залиште свій коментар