Роки плідної співпраці народного депутата України Олександра Горбунова з вищими навчальними закладами Кропивницького  принесли свої результати. Так, завершені утеплення та санація будівлі 5-ти поверхового корпусу (філологічний факультет) Центральноукраїнського педагогічного університету ім. В. Винниченка. 

Питання термомодернізації довгі роки не вирішувалося та одразу  зрушило з місця після звернення до Олександра Горбунова. Саме за його сприяння ми отримали кошти. І зараз це найтепліше місце в університеті. Я іноді, навіть заздрю тим, хто там навчається і працює. Зважаючи, що там ліцей, це також позитивно, тому що діти мають знаходиться у кращих умовах, ніж ми, - зазначив ректор університету Олег Семенюк.

Наразі тривають роботи у Льотній академії. Окрім куплених  двигунів для навчально-тренувальних літаків та відкриття нової спеціальності для підготовки юристів у авіаційній галузі, розпочалася реконструкція головного навчального корпусу.

 Повна вартість робіт 28 млн гривень -  це заміна всіх вікон корпусу, утеплення та оновлення фасаду, ремонт даху, внутрішні роботи, модернізація вхідної групи. В планах ремонт і інших навчальних корпусів, і звичайно гуртожитків,- розповів  заступник начальника академії з економічної та адміністративно-фінансової роботи Олександр Чумак. 

Рік злету Льотної академії – саме так назвав 2019 рік для цього навчального закладу народний депутат України Олександр Горбунов. Адже саме цього року з Державного Бюджету України на розвиток Льотної академії КЛА НАУ  буде направлена чимала сума. 

 -  Це дозволить  розпочати оновлення інфраструктури академії, зміцнити позиції щодо здійснення льотної підготовки курсантів та розпочати роботу по виконанню всіх необхідних умов для переходу академії на європейські стандарти підготовки авіаційних фахівців, які затребувані у всьому світі, - підкреслив народний депутат України Олександр Горбунов.


Не залишився без уваги і Центральноукраїнський Національний технічний університет. Тут нарешті з’явилася  реконструйована лабораторія, на яку спрямовано 4,5 млн грн коштів державного бюджету. Також цього року розпочнуться роботи з утеплення головного корпусу ЦНТУ. 

Коментарі

Залиште свій коментар