25 липня начальник Управління ДСНС у Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк передав від ДСНС України ключі від нового пожежно-рятувального автомобіля «МАЗ» керівнику Знам’янського міськрайвідділу У ДСНС в області. Завдяки програмі оновлення парку пожежно-рятувальної техніки підрозділів ДСНС України, відсьогодні знам’янські рятувальники забезпечуватимуть ще більш оперативне реагування на НС та НП на новому автомобілі. Повідомили Кропивницький.UA у прес-службі відомства.

DSC_0817.JPG

Передаючи ключі від автомобіля, Віталій Миронюк зазначив, що кожен такий автомобіль «МАЗ» вдвічі ефективніший, ніж «ЗІЛ», адже вдвічі більше доставляє води до місця пожежі, інтенсивніше здійснює подачу вогнегасних речовин, має значно більший запас піноутворювача та при цьому економніше витрачає пальне.

Загалом нові пожежні автомобілів на базі шасі «МАЗ» обладнані тепловізорами, електричними генераторами, індивідуальними дихальними апаратами, пожежними рукавами, мотопомпою, потужними водяними насосами, компресорами для підкачки шин та пневматичних подушок. У комплекті також – електрична підстанція й башта освітлення. За її допомогою можна освітити місце надзвичайної події. Також у комплекті – бензопила, дискоріз та порошкові вогнегасники. Автомобілі оснащені передньою лебідкою, що дає змогу під час ДТП витягувати автівки.

DSC_0686.JPG

DSC_0926.JPG

DSC_0666.JPG

Коментарі

Залиште свій коментар