Сьогодні роботодавці області потребують 6 працівників за професіями касира (в банку), касира (на підприємстві, в установі, організації), касира торговельного залу та касира-операціоніста. Серед роботодавців, які потребують касирів - Філія-Кіровоградське обласне управління ПАТ «Державний ощадний банк України»,Олександрійська міжрайонна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ФОП Ал Нукарі Абдулкарім та ін. Повідомили Кролпивницький.UA в обласному центрі зайнятості.

Своїм підлеглим роботодавці пропонують від 4725 грн до 6000 грн на місяць. Вакантними є посади касирів у Вільшанському, Голованівському, Знам'янському, Маловисківському та Олександрійському районах Кіровоградщини.

Якщо Вас зацікавили запропоновані вакансії, але Ви не маєте відповідної освіти, за сприяння служби зайнятості Ви маєте можливість пройти профнавчання та опанувати затребувану на ринку праці професію. Для цього Вам необхідно звернутися до центрів зайнятості або філій обласного центру зайнятості за місцем Вашого перебування.


Коментарі

Залиште свій коментар