Родичі кропивницьких військовополонених Сергія Глондара та Олександра Корінькова, які перебувають в полоні вже третій рік, просять підтримати Марш "Свободу захисникам України!". Про це повідомляють організатори в мережі Фейсбук, інформує "Кропивницький.UA".

Родичів активно підтримують ГО "Армія SOS Кіровоград", ГО Громадська варта, ГО Кіровоградська міська організація захисників Вітчизни "Бойове братство", Серця Матерів Кіровоградщини, ГО "Разом Сила".  Нині більше 70 бійців знаходяться у полоні. Серед них два спецпризначенця 3 ОПСП м.Кропивницький Сергій Глондар та Олександр Коріньков, які потрапили у полон на другий день після підписання Мінську-2 (16.02.2015 р.) Кілька десятків бійців уже три роки знаходяться у полоні на окупованих територіях. Ув'язнені утримуються у нелюдських умовах, без медичної допомоги. Полонених катують.

Під час маршу рідні хочуть вкотре звернути увагу на проблему звільнення бійців, які нині перебувають у полоні бойовиків. Вони вимагають вимагатимуть місії "Червоного хреста", місії ОБСЄ та Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель забезпечити виконання міжнародних норм та звільнення хлопців.

Родичі закликають вийти 19 травня о 16:00 на Майдан Незалежності в підтримку військовополонених.

Коментарі

Залиште свій коментар