З березня  триває ремонт шляхопроводу по автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка поблизу станції Канатово в Кропивницькому районі. Відкриття руху стане можливим вже наступної середи, повідомляють у прес-службі САД в області.

Від початку ремонтну підрядна організація провела комплекс заходів, аби не просто відновити покриття, а, в першу чергу, укріпити основу – прогонові будови, балки, несучи споруди, конуси. В рамках експлуатаційного утримання зроблено фактично поточний ремонт шляхопроводу.

– Вже виконані роботи з розбирання проїзної частини з монолітною плитою, очищено піскоструменевим методом поверхні балок прогонів, розібрані перехідні плити та лежні, очищено поздовжні шви прогонових будов, від слабкого бетону та арматуру від корозії. Влаштовано нові перехідні плити, замінено опорні частини балок, влаштовано тротуари, встановлено огородження, нанесено гідроізоляцію влаштовано нижній шар асфальтобетону на перехідних плитах, влаштовано нижній шар на основному проїзді шляхопроводу, верхній шар із ЩМА-20 на всій ділянці ремонту (шляхопровід з підходами), -  коментує провідний інженер відділу експлуатації та безпеки дорожнього руху автомобільних доріг та штучних споруд Служби Дмитро Площенко. 

Значний обсяг робіт ще попереду – влаштувати щебенево-мастикові деформаційні шви, на опорах відновити захисний шар арматури ригелів та стійок опор ремонтним складом, а також виконання антикорозійного захисту бетонних поверхонь, нанесення на опори захисно-декоративного покриття типу «мембрана» та незначний комплекс роботи з цементобетоном – відновлення пошкоджених поверхонь низу плит балок прогонової будови. Також буде влаштована система водовідведення на підходах до споруди. Оскільки ці роботи не заважають проїзду, рух транспорту буде відновлено вже наступного тижня. 


Коментарі

Залиште свій коментар