5 квітня, у прес-клубі "Перевесло" відбулося II жеребкування проекту "Спортивне місто - здорова нація" серед 12 шкіл-півфіналістів. Навчальні заклади Кропивницького змагаються за призовий фонд у 350 тисяч гривень. Передає журналіст сайту "Кропивницький.UA". 

Як зазначив під час заходу ініціатор загальноміських змагань, народний депутат України Олександр Горбунов, усіх учасників півфіналу чекають нові випробовування, які дещо ускладнили. Право на участь у фінальних змаганнях команди виборюватимуть уже наступного тижня у суботу, 14 квітня.

Та найголовніше, пілотний проект "Спортивне місто - здорова нація", започаткований у Кропивницькому уже готові перейняти десятки міст України.

 - Після того, як стартував в Кропивницькому наш пілотний проект серед загальноосвітніх шкіл «Спортивне місто – здорова нація», до мене почало надходити безліч запитань від колег по Парламенту щодо цих змагань. Вже в десятки міст України ми направили Положення про ці змагання і всі напрацювання щодо їх проведення, - зазначив народний депутат України Олександр Горбунов. 

Фото Олександра Горбунова.

Головний суддя змагань "Спортивне місто - здорова нація" Євген Савранський акцентував увагу на тому, що у другому жеребкуванні півфіналу зібралися найсильніші школи міста, які дуже ретельно підготувалися до цих змагань. 

 - Ми намагались максимально об'єктивно оцінювати учасників проекту, ми робили усе аби жодних претензій до суддівства не було. Це продовжимо і у другому етапі. Ми ускладнюємо змагання, ви це побачите по змісту. Ми зменшили кількість естафет з 6 до 5. Я розраховую, що ви добре підготуєтесь.  Бажаю усім учасникам вийти до фіналу,  - сказав Євген.

Нагадаємо, 17 березня, у Кропивницькому офіційно стартував перший етап міських змагань серед збірних команд закладів загальної середньої освіти «Спортивне місто – здорова нація». Заявку на участь подали 35 навчальних закладів Кропивницького, на старт вийшли 33 школи і 12 стали піфіналістами.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.