У Кропивницькому проект «Шлюб за добу» поповнився ще однією локацією. Тепер пари мають можливість зареєструвати стосунки в Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї.

«Популярність сервісу «Шлюб за добу» зростає. Це підтверджує кількість закоханих, які одружилися без довготривалих бюрократичних процедур. Так, із моменту запуску за пришвидшеною процедурою зареєстрували стосунки вже 1079 пар», – відзначила в.о. начальника обласної юстиції Анна Калініна. 

Як додав заступник із питань державної реєстрації Олег Потьомкін, у Кропивницькому з’явилася ще одна локація, де наречені зможуть швидко зареєструвати стосунки. «Учасники проекту «Шлюб за добу» тепер мають можливість одружитися і в краєзнавчому музеї. Першими, хто там це зробив, стали іспанець Баллестерос Тамайо Алехандро та українка Олена Горобець», – розповів Олег Потьомкін. 

Нагадаємо, проект «Шлюб за добу» діє на Кіровоградщині в двох містах. У рамках сервісу свої послуги з організації весільних церемоній у Кропивницькому пропонує Кіровоградська обласна філармонія, Кіровоградський обласний художній музей і відтепер Кіровоградський обласний краєзнавчий музей. У Олександрії – місцевий Палац урочистих подій.

Коментарі

Залиште свій коментар