893 тисячі гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у травні 2018 року на Кіровоградщині. Про це редакції сайту “Кропивницький.UA” повідомили в прес-службі Держгеокадастру в Кіровоградській області.

Упродовж травня 2018 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Відповідні торги були проведені в Головному управлінні Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Дані земельні ділянки розташовані на територіях Новоукраїнського, Бобринецького, Олександрійського, Компаніївського, Голованівського, Вільшанського районів. Їх загальна площа становить 137,2 гектара. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району площею  5,7147 га, де стартова ціна піднялася до 204,88% від нормативної грошової оцінки та становить 57,008 тисячі гривень, та площею  5,2269 га, де стартова ціна піднялася до 162,62% від нормативної грошової оцінки та становить 63,007 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у травні 2018 року, до бюджетів сільських рад щорічно надходитиме 893 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій. 

Коментарі

Залиште свій коментар