З 11 по 14 липня в обласному центрі пройде Національний мистецький фестиваль "Кропивницький". Таку інформацію сьогодні під час прес-конференції повідомив ініціатор КропФесту, народний депутат України Олександр Горбунов. За його словами, цьогоріч захід приурочений до третьої річниці перейменування міста. 

 - Розуміючи ту критику від людей, яким не дістаються запрошення на дійства до театру та філармонії, ми вирішили цьогоріч провести фестиваль "Кропивницький" у новому форматі. В цьому році всі лоції будуть розміщенні під відкритим небом. У нас буде працювати театральний майданчик у Ковалівському парку. Також чотири дні поспіль на центральній площі Героїв Майдану проходитимуть концерти за участю відомих українських гуртів та виконавців.

Як зазначив Олександр Горбунов, цьогоріч виповнюється 40 років від дня смерті відомого композитора та музиканта Володимира Івасюка. Тож під час цьогорічного КропФесту багато виступів буде присвячено йому.

- Практично усі відомі в Україні виконавці будуть виконувати пісні Івасюка. Це буде національна прем'єра. Мені дуже хочеться, щоб "Червона Рута" зазвучала в новому виконанні для нашого міста.

Також в рамках фестивалю відбудеться презентація соціального проекту "Герої серед нас". За інформацією куратора проекту Анастасії Квятик, спеціально створена комісія уже відібрала 9 героїв з-поміж декількох десятків кандидатів. 

 - Хто ці герої - це звичано інтрига. Оцінити той посил, який вони несуть, ви зможете безпосередньо під час фестивалю "Кропивницький", - зазначила Анастасія.