Реконструйований стадіон факультету фізичного виховання ЦДПУ імені В.Винниченка планують відкрити навесні 2020 року. Таку інформацію під час прес-конференції у Кропивницькому повідомив президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул. 

 - Стадіон уже стає своєрідною окрасою цього мікрорайону та виглядає сучасно і красиво. По стадіону є належне фінансування і питання полягає в тому, що коли дозволить погода і буде протягом тривалого часу температура на рівні +15 градусів, можна буде  завершити укладку верхнього шару легкоатлетичного покриття та нанести розмітку. Я так думаю, що вже у квітні 2020 року можна буде завершити реконструкцію стадіону та розпочати навчальний і тренувальний процес, - зазначив Ігор Гоцул.

Реконструювати стадіон факультету фізвиховання ім. В. Винниченка розпочали у 2017 році з ініціативи народного депутата України VIII скликання Олександра Горбунова. Саме завдяки йому у Бюджетному кодексі з'явилась норма згідно з якою не менше 10% коштів Державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на ремонт спортивної інфраструктури в Україні. Завдячуючи цій нормі окрім стадіону у Кропивницькому розпочали ще й ремонт СДЮШОР-2, що у Дендропарку.