19 травня у Кропивницькому відбудеться День вуличної музики. Повідомии сайту "Кропивницький.UA" організатори.  День Вуличної Музики у всіх країнах та містах проходить як волонтерський проект з мінімальним бюджетом або навіть за його відсутності. 

Тому організатори свята запрошують до участі Меценатів та Партнерів, які можуть надати інформаційну підтримку, допомогти мінімальним фінансуванням, надати музичне обладнання, організувати харчування для музикантів та волонтерів, розмістити у себе іноземних музикантів та гостей свята з інших міст, організувати транспорнті перевезення, допомогти з друком футболок для волонтерів та з друком поліграфії.

Довідка:

День Вуличної Музики – наймасштабніша волонтерська ініціатива у світі, започаткована як музичний флешмоб у 2007 році литовським музикантом Andrius Mamontovas у Вільнюсі.

Ідея свята надзвичайно проста – щороку у третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів збираються разом на вулицях свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту і складну, нову і стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що.


Коментарі

Залиште свій коментар