Центральна виборча комісія зареєструвала двох кандидатів у народні депутати України від Кропивницького по виборчому округу №99. Повідомляється на сайті ЦВК. Це Горбунов Олександр Володимирович та Рудненко Олександр Миколайович.

Олександр Горбунов народився 13 лютого 1969 року в місті Кіровограді, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня, самовисування.

У своїй передвиборній програмі О.Горбунов зазначає, що на державному рівні подаватиме та підтримуватиме законодавчі ініціативи, які сприятимуть безпеці та обороні, соціальному та екологічному захисту населення, створенню  робочих місць та умов для розвитку бізнесу.  

Також буде використовувати всі можливості по залученню державних коштів для:

 - Реалізації проектів спортивної інфраструктури міста;

 - Реконструкції парків, скверів, набережних та облаштування місць для відпочинку;

 - Реалізації проекту очисних споруд та водопровідних мереж;

 - Оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я м. Кропивницький;

 - Підтримки та розвитку закладів  освіти всіх рівнів акредитації;

 - Отримання аеропортом міста Кропивницький  статусу міжнародний;

 - Ремонту вулиць, доріг та дворів міста.

Рудненко Олександр народився 6 липня 1986 року в місті Кіровограді, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління, Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області, безпартійний, проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня, самовисування.

У передвиборній програмі кандидат обіцяє, що буде боротися з криміналітетом та наркозлочинністю, тримати постійний зв'язок із виборцями у виборчому окрузі та налагоджувати співпрацю з європейськими інституціями.