У дворічної Елі Яригіної рідкісне захворювання – синдром Чарджа. Це другий випадок в Україні. Дівчинка харчується через гастрастому. Щомісяця для спеціалізованого харчування потрібно понад 7 тис. грн.

Зараз у свої 2,2 роки вона важить 8 кг. Всього дитина пережила 4 операції, з них - три на серці і одну на шлунку.

«20 вересня цього року була остання операція на серці. Це основна. Робили перегородки, ставили клапани. Операція тривала 8 годин. Тепер в нас нормальне здорове серце… Лікар сказав, можливо, знадобиться ще одна операція, але через 15-20 років», - розповідає мама дівчинки.

В Елі не працює стравохід. До року-півтора кормили її дитячими кашами для швидкого приготування. Вони легко проходили через гастрастому. Коли Еля почала підростати, її треба кормити звичайною їжею. 

 - Ми варимо овочі, фрукти, м'ясо, яйця, але їжа густа, її треба розводити у великій кількості води, щоб вона могла проходити через гастрастому. Але втрачається калорійність і дитина не наїдається… В інших країнах для таких діток спеціальне харчування видається безкоштовно. У нас – за гроші… У місяць потрібно більше 7 тис. грн. Ми завжди купували, але зараз це дуже велика сума для нас… Тому ми шукаємо допомоги у людей, щоб ми могли годувати Елінку повноцінним харчуванням, щоб вона росла…і жила», - просить мама дівчинки.

Лише з вашою допомогою, ДИВОлюди, ми зможемо допомогти цій сім’ї, цій маленькій дівчинці з казковим іменем Елінка…

РЕКВІЗИТИ БО МБФ «Дивожиття»:

ПАТ КБ «ПриватБанк»

Рахунок: 26003052916748 

МФО: 323583

Код за ЄДРПОУ: 42467845

Призначення платежу: «Благодійна допомога для Еліни Яригіної»

Картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080 (картка відкрита на ім’я директора фонду Семененко Вікторію Олегівну)

Контактна особа: Семененко Вікторія (099 65 73 923)


Коментарі

Залиште свій коментар