У Кропивницькому на території загальноосвітньої школи №2 за кошти державного бюджету встановлять вуличний тренажерний комплекс. Відповідний сертифікат керівнику навчального закладу вручив народний депутат України Олександр Горбунов. 

 - Ще під час проекту "Спортивне місто - здорова нація" я обіцяв, що кропивницькі школи отримають сучасні спортивні майданчики для того, щоб там можна було збиратись, тренуватись, організовувати групи здоров'я та проводити свій час з користю. Радий вручити вам такий сертифікат, аби уже весною облаштувати у на території вашого навчального закладу вуличний тренажерний комплекс, - сказав народний депутат України Олександр Горбунов.

Також за зайняте четверте місце у загальноміських змаганнях "Спортивне місто - здорова нація", яке посіла команда школи №2, комапнія "Здорова вода" безкоштовно встановила у навчальному закладі автономну систему з очистки питної води вартістю 40 тисяч гривень. 

З цього приводу у школі пройшла презентація. Усі побачили як працює установка з очищення та продегустували воду. Тепер кожна дитина може швидко попити воду з питного фонтанчика, а також має можливість прийти зі своєю пляшкою або склянкою та набрати чисту питну воду для подальшого вживання. 

 - Тепер у школі учні та вчителі зможуть вживати звичайну та мінералізовану воду. Через кожні 10 кубів будемо змінювати фільтри. Встановлення автономної системи з очистки питної води - це піклування про здоров"я підростаючого покоління, - зазначив керівник ТМ "Здорова вода" Ярослав Гордієнко.

На данном изображении может находиться: в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Олександра Філімончук, в помещении

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.