У Кропивницькому стартує другий сезон проекту "Спортивне місто - здорова нація". Таку інформацію під час прес-конференції повідомив ініціатор проекту, народний депутат України Олександр Горбунов. Передає журналіст сайту Кропивницький.UA. 

Попередньо участь у загальноміських змаганнях беруть 32 команди закладів загальної середньої освіти обласного центру. Начальник управління освіти міськради Лариса Костенко зазначила, що до проекту приєднаються ще три шкільні колективи. Цього разу загальний призовий фонд становить 450 тисяч гривень цільової субвенції Державного бюджету.

 - Як і минулого разу, за зайняте перше місце команда  отримає 200 тисяч гривень, за друге місце - 100 тисяч гривень та третій приз складатиме 50 тисяч. Ми врахували усі ваші побажання і передбачили також призовий фонд для півфіналістів у сумі по 10 тисяч гривень на один навчальний заклад. Я знаю, що вам нелегко і ви завантажені іншими справами, але вважаю, що це чудово, коли є можливість виборювати для своєї школи, для свого колективу матеріальні винагороди та використовувати їх на закупівлю обладнання, - зазначив Олександр Горбунов.

На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Наташа Сарафанова и Олександр Горбунов

Головний суддя проекту "Спортивне місто - здорова нація" Євген Савранський повідомив, що формат змагань залишився незмінним. Змагатимуться учасники в три етапи. На першому етапі навчальні заклади методом жеребкування були розподілені на 12-ть груп, які  і змагатимуть за потрапляння до півфіналу.

Ініціатор проекту Олександр Горбунов розповів, що кропивницьким проектом уже зацікавилися інші регіони. Так, 22 вересня загальноміські змагання стартують у місті Ніжині що на Чернігівщині. Також над організацією проекту "Спортивне місто - здорова нація" нині працюють у Луцьку. 

Перший відбірковий етап проекту "Спортивне місто - здорова нація" стартує у Кропивницькому в суботу, 6 жовтня. Традиційно загальноміські змагання будуть проходити на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка. 

Олег Білобабченко: "Під час проекту «Спортивне місто – здорова нація» ми стали з командою однією сім’єю" 

На данном изображении может находиться: 11 человек, в том числе Сергій Пугаков, Игорь Андрощук и Igor Omelianchuk, люди сидят

На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Олександр Горбунов и Игорь Андрощук, люди стоят

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Олександр Горбунов

На данном изображении может находиться: 1 человек