Суд підтвердив позицію відділу з питань праці Міської ради міста Кропивницького щодо стягнення штрафу у розмірі 125190 грн. за неоформленого працівника. Про це повідомили у прес-службі міськради, інформує "Кропивницький.UA".

2 липня цього року третій апеляційний адміністративний суд підтвердив позицію відділу з питань праці Міської ради міста Кропивницького щодо накладення штрафних санкцій за неоформлену працю.

Інспектори праці 09.01.2019р., на території міста Кропивницького виявили неоформлену працю у приміщенні магазину ФОП М. 23.01.2019р. відділом з питань праці за виявлені порушення винесено Постанову про накладення штрафу у сумі 125 190грн.

Суб’єкт господарювання звернувся до Кіровоградського окружного адміністративного суду з позовом про скасування штрафних санкцій. Суд, розглядаючи справу не знайшов порушень трудового законодавства у діях такого суб’єкта господарювання та повністю задовольнив його позов

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, відділ з питань праці звернувся з апеляційною скаргою до третього апеляційного адміністративного суду (м.Дніпро).

Дослідивши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, перевіривши правильність застосування судом першої інстанції при прийнятті оскаржуваного судового рішення норм матеріального та процесуального права, суд дійшов до висновку, що фахівці відділу з питань праці повністю довели правомірність своїх дій.

Отже, відділ з питань праці Міської ради міста Кропивницького неодноразово попереджав, що інспектор праці під час першого візиту до роботодавця тільки попередить про можливі наслідки нелегальної праці та зафіксує кількість працюючих.

Кожному роботодавцю надавалася можливість самостійно виправити порушення, оформити трудові відносини з працівниками та повідомити про це відділ з питань праці. У даний час проводяться заходи по примусовому стягненню з ФОП М. суми штрафу 125 190грн. до місцевого бюджету міста Кропивницького.

Коментарі

Залиште свій коментар