У Кропивницькому відкрито міську Федерацію спортивного туризму. Її головою став Олександр Горбунов. Про це стало відомо під час прес-конференції, яка відбулась у п’ятницю, 21 лютого.

Метою створення міської Федерації є мобілізація місцевого спортивного потенціалу, розвиток напрямків спортивного туризму - пішохідного та дитячого, водного та вітрильного, велосипедного та гірського, а також популяризація здорового способу життя.

Чому ми сьогодні знаходимося саме тут? Тому що саме в цьому місці, а це човнова станція «Тихої Гавані», будуть проводитися практичні заняття з водного та вітрильного туризму. А також знаходяться та обслуговуються плавзасоби, які будуть використовуватися для тренування та походів, - сказав Олександр Горбунов.

Спорт та туризм – це два головні напрямки роботи, якими займається заступник голови облдержадміністрації Тетяна Волинець.

Я просто радію, що з моїм приходом починається такий бурхливий розвиток туристичної діяльності. Я дуже хочу, щоб усі люди з задоволенням займалися водними видами спорту, відкривали для себе гарні краєвиди. І не тільки самі долучалися, а й заохочували наших кропивничан і всю область задля яскравих вражень, - зазначила посадовиця.

За словами заступника голови міської Федерації спортивного туризму Андрія Лісоти, на гурток планується набрати три групи дітей. Записатися можна в обласному центрі туризму або за телефоном 0522-33-95-00.

У нас є сучасна матеріально-технічна база - каяки, вітрильні парусники, намети, наплічники і т.д.  Заняття у нас абсолютно безкоштовні. Можна записуватися дітям з 10-12 років. Головна вимога - вміти плавати.

У Кропивницькому розвиватимуть водний та вітрильний туризм, тому що Кіровоградщина має великі потенційні можливості, переконаний голова обласної Федерації спортивного туризму Олександр Колотуха.

Саме наша область має всі можливості для розвитку водного та вітрильного туризму, адже в нашому регіоні є найскладніші маршрути для спортивного удосконалення – це річка Південний Буг, Кременчуцьке водосховище.  А дане місце ідеальне для проведення тренувань та змагань серед дітей.

Тренер з водного туризму та вітрильного туризму Юрій Баранок розповів, що човновою станцією придбано яхти трьох класів для початкових навчань дітей та дорослих. Перші практичні заняття розпочнуться у травні-червні, до цього набрані групи освоюватимуть теорію на базі обласного центру туризму.

Коментарі

Залиште свій коментар