В обласному центрі поліцейські роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» направили на службу до зони проведення Операції Об’єднаних сил на Луганщині. Про це повідомили у прес-службі ГУНП в Кіровоградській області, інформує "Кропивницький.UA".

Перед виїздом поліцейські пройшли інструктаж щодо виконання поставлених завдань у зоні проведення Операції Об’єднаних сил. Після шикування поліцейські вирушили у відрядження. Разом із ними до міста Попасної прибув і заступник начальника поліції області Руслан Горяченко, аби перевірити готовність особового складу до несення служби у зимовий період. Вже на Луганщины бійці роти «Святослав» ще раз мали можливість відчути неймовірну підтримку від своїх колег та земляків, адже музичний гурт «Офіцери» відомчої Профспілки влаштував для них концерт у місцевому будинку культури.

Під час заходу декілька поліцейських отримали медалі від керівника обласної профспілкової організації Валерія Шевчука та голови профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України Олександра Козленка. 

Також до бійців звернувся заступник начальника поліції Кіровоградської області Руслан Горяченко.
 - Ми завжди маємо позитивні відгуки про вашу службу тут, у зоні бойових дій, а тому пишаємося вами – справжніми захисниками своєї країни і народу, - зазначив полковник.

Коментарі

Залиште свій коментар