У середу, 15 січня, у Кропивницькому коледжі харчування та торгівлі провели презентацію нової кухні-лабораторії. Повідомляє Кропивницький.UA. 

Обладнання закупили за один мільйон 164 тисячі гривень державних коштів, які вдалося направити за сприяння народного депутата України VIII скликання Олександра Горбунова. Та за рахунок співфінансування з обласного бюджету у розмірі 34 тисяч гривень. За словами директора коледжу Тетяни Барни, модернізувати стару кухню лабораторії допомогли місцеві підприємства, які виділили на це 300 тисяч гривень.

- Лабораторія розрахована на 12 робочих місць. На нашій кухні встановлено обладнання українського та німецького виробництва. Серед нової техніки - плити, міксери, м'ясорубки, устаткування для приготування різних видів тіста, грилів, холодильне обладнання, столи, стелажі та інше, - зазначила директор.

- Для якісної підготовки спеціалістів – технологів приготування їжі вкрай була необхідна модернізація кухні-лабораторії – серця цього навчального закладу. У 2018 році мені вдалося направити кошти з Державного бюджету України на придбання нового сучасного устаткування. Тепер врешті-решт прийшов час не для перегляду навчальних роликів з YouTube, а для отримання практичних навичок та підготовки спеціалістів, які сьогодні дуже потрібні, - прокоментував Олександр Горбунов.


Коментарі

Залиште свій коментар