У приватному будинку на вулиці Верхня Пермська, що у Кропивницькому, під час пожежі загинув 66-річний чоловік. Горіла покрівля та перекриття двох квартир – розповів начальник пожежно-рятувальної частини Роман Сінькевич.

“Згоріла одна квартира, а постраждала і друга квартира поряд. Тому що під час гасіння все понамокало – будинки старі, глина, доски. Будуть проводитись слідчі дії і з'ясовувати, чому трапилась пожежа”.

Задимлення у будинку побачила 96-річна мати загиблого Надія Щикот. Вони жили з сином під одним дахом, але у різних половинах будинку. Син був лежачий, вона доглядала за ним.”Я сьогодні встала о пів на шосту. Відкриваю, а там нічого не видно. Повно диму. Я до землі прихилилася, гукаю: "Льоня, Льоня! Який Льоня... Його вже нема”.

Речі, які встигли винести, лежать на вулиці. Жити Надії Щикот тепер ніде. Називає, що могло спричинить загорання. “Може курив. Він лежачий, і курив”.

Сусідка Юлія Маніч про пожежу дізналась, коли приїхали пожежники: ”Стояли три пожежні машини. Вогонь страшний. Ми сильно хвилювалися, щоб наша оселя не загорілася. У нас у всіх газові балони. Дякую, що пожежники винесли три балони. Ви уявіть, що було б”.

Рятувальники загасили пожежу за півтори години. Причину загорання та смерті господаря квартири встановлюють.

Джерело: Суспільне 

Фото з сайту УДСНС в області

Коментарі

Залиште свій коментар