Підсумки третього  конкурсу «Посадовець року» підбили у міській раді Кропивницького під час урочистостей, присвячених Дню місцевого самоврядування в Україні, 05 грудня. Повідомили у прес-службі міськради.

У конкурсі, який тривав впродовж майже місяця, із 07 по 30 листопада, взяли участь 15 керівників та спеціалістів виконавчих органів міської та районних у місті рад.

«П’ятнадцятка» посадовців за 15 днів зібрала майже 9 тисяч голосів. За них голосували не тільки кропивничани, а й жителі Києва, Сум, Харкова, Львова. Їх підтримували Німеччина, Іспанія, Італія, Сицилія, Франція, Данія, Швеція, Польща, Ізраїль і навіть Америка та Африка. Але освітяни Кропивницького і тут підтвердили свою активність та згуртованість. До голосування долучились школи, гімназії, садочки, центри дитячої творчості. Голосували викладачі, учні, та навіть їх родини. В нелегкій боротьбі перемогу в онлайн голосуванні здобула представниця управління освіти міської ради Анна Ткач, яка набрала 2114 голосів.

У номінації «Керівник року» перемогла начальниця відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Міської ради Анна Шевченко. А в номінації «Спеціаліст року» перемогу здобув головний спеціаліст юридичного управління міської ради Артем Шершнюк.

Всі учасники конкурсу нагороджені Подякою міської ради та виконавчого комітету міської ради Кропивницького та подарунковим сертифікатом від співголови організаційного комітету, секретаря міської ради Андрія Табалова.

Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо їм, щоб професіоналізм став запорукою ефективної діяльності, щоб робота стала джерелом матеріального та морального задоволення, щоб поруч із вами були віддані справі колеги, надійні друзі та щаслива родина.

Коментарі

Залиште свій коментар