У Кропивницькому до поліції звернувся чоловік та розповів про те, що зникли його двоє малолітніх дітей – хлопчик та дівчинка. Подія трапилася, в обласному центрі, на вулиці Дарвіна. Повідомили Кропивницький.UA у прес-службі патрульної поліції області.

Патрульні встановили, що після вживання оковитої, батько ліг відпочивати, а діти в цей час бавилися в одній із кімнат. Прокинувшись, голова сімейства виявив відсутність дітлахів.

Згодом, поліцейські знайшли малюків у бабусі, яка проживає на вулиці Івана Франка. Як вдалося з’ясувати, батьки дітей частенько заглядають до чарки. А мама, вже декілька днів не з’являється вдома. Тож, 6-річний малюк, взявши тихцем у батька телефон, зателефонував до бабусі.

Хлопчик повідомив, що він разом зі своєю 2-річною сестричкою дуже хочуть їсти, адже з минулого вечора їх ніхто не годував. Поки бабуся з дідусем збиралися за малими, ті у свою чергу вирішили піти їм назустріч. Незабаром, малюків далеко від дому виявили пересічні громадяни. Діти були без головних уборів, а найменша - навіть без взуття. Небайдужі доставили дітей за адресою проживання бабусі, яку вказав їм хлопчик.

Жінка подякувала людям за небайдужість, забрала малюків до себе, відігріла та нагодувала. На місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу та поліцейських сектору ювенальної превенції.

Коментарі

Залиште свій коментар