У Кpопивницькому дільничні пpипинили тоpгівлю алкоголем сумнівного походження. Про це повідомили у секторі комунікації поліції області, інформує "Кропивницький.UA".

До Кропивницького відділу поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що в одному з мікрорайонів обласного центру проводиться торгівля алкогольними напоями без відповідних документів. За вказаною адресою було направлено дільничних офіцерів поліції та працівників роти поліції особливого призначення. Інформація знайшла своє підтвердження.

У результаті вжитих заходів поліцейськими викрито 3 факти реалізації алкогольних напоїв із порушенням вимог чинного законодавства.
За ними складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами). Також складено 2 протоколи за ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності) та в одному з випадків – за ст.176 (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення).
Санкціями статей передбачено покарання у вигляді накладення різного розміру штрафів із конфіскацією продукції.
В цілому за фактами задокументованих порушень поліцейськими вилучено близько 50 літрів спиртовмісної рідини сумнівної якості.
Робота у даному напрямку триває.

Коментарі

Залиште свій коментар