Сьогодні на території Алеї почесних поховань Рівнянського кладовища відбулось прощання з загиблим в зоні проведення військових операцій на сході України військовослужбовцем Ігорем Французаном, передає журналіст"Кропивницький.UA". 

Ігор Французан був молодшим сержаном в/ч А3137, трагічно загинув під час під час бою з диверсійною групою у Донецькій області. Провести бійця в останню путь прийшли його близькі, родичі, побратими, волонтери та чиновники. Бійця вшанували хвилиною мовчання. Єпископ Кропивницький та Голованівський Марк провів поминальну панахину за загиблим воїном.

Довідка: 

Народився боєць 27 серпня 1976 року в селі Пенькіно Новомиргородського району Кіровоградської області. Щакінчив пастирську загальноосвітню школу I-III ступенів, пройшов військову строкову службу. В серпні 2015 року був призваний по мобілізації до Кіровоградського об’єднаного міського військового комісаріату. З квітня 2017 року підписав контракт зі Збройними силами України з побальшим убуттям в зону АТО. Помер молодший сержант 6 червня 2018 року в Донецькій області в результаті отриманих ран, не сумісних з життям, під час бойових дій.

Коментарі

Залиште свій коментар