У Кропивницькому презентували капітально відремонтований обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, який реконструювали вперше за 70 років. У позашкільному закладі повністю відремонтували два корпуси, впорядкували прилеглу територію, вимостили її плиткою, висадили зелені насадження, облаштували освітлення. Будівлі обладнали протипожежною сигналізацією, і найголовніше в центрі туризму нарешті з’явився паркан. Привести до ладу цей об’єкт вдалося за кошти Дежбюджету, які було отримано завдяки співпраці з народним депутатом України Олександром Горбуновим. Тепер обласний Центр туризму по праву можна назвати одним з найкращих в Україні.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

Син Наталії Ковальчук з Кропивницького займається скелелазінням уже п’ять років. За словами жінки, дотепер у позашкільному закладі не було елементарних умов для тренувань – відсутні вбиральні, душові кімнати, перевдягальні та зал, створений самотужки тренарами. 

Територія навколо обласного центру туризму ніколи не була огороджена парканом, тут завжди вигулювали собак. З цим також була велика проблема, тому що дітей самих не можна було відпускати. Проблема вбиралень теж була дуже актуальною. Про таке ми навіть і не мріяли. Дуже часто, коли на змагання приїжджали діти з інших регіонів, було дуже соромно за такі умови, за наше місто. Тепер у нас є усі можливості, щоб приймати учасників з Києва, Львова та інших міст України. Для досягнення нових вершин, займатися в таких умовах – це естетичне задоволення, - переконана Наталія Ковальчук.

На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Andriy Lisota, люди стоят

Керівник гуртка скелелазіння Микола Побережець працює в обласному Центрі туризму з 2004 року. За цей час один його вихованців став чемпіоном світу зі скелелазіння серед молоді в Китаї. Ще один підопічний - перший зі скелелазів здобув ліцензію на юнацькі Олімпійські ігри, які проходили в Аргентині. Каже, незважаючи на такі високі досягнення кропивницьких спортсменів, за цей час у закладі як не проводилися ремонтні роботи, так і не покращувалася матеріально-технічна база.

Я вдячний народному депутату України Олександру Горбунову, якому вдалося спрямувати з Державного бюджету України кошти на реконструкцію нашого закладу. Тепер нашим дітям буде комфортно тренуватися та досягати високих результатів.

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Настасья Квятык, люди сидят и в помещении

Директор обласного центру туризму Андрій Лісота розповів, буквально через два місяці після візиту до позашкільного закладу народного депутата України Олександра Горбунова, з Державного бюджету надійшли кошти на реконструкцію. Хоча до останнього ніхто не вірив, що це взагалі відбудеться.

Окрім того, що ми реконструювали два корпуси та впорядкували територію, суттєво оновили туристичне спорядження та інвентар нашого закладу - ми закупили каяки для водних видів спорту, оргтехніку. Крім цього, придбали велосипеди для занять велотуризмом, тренажери та інше спортивно-туристичне обладнання,сказав Андрій Лісота.

На данном изображении может находиться: Олександр Горбунов и Andriy Lisota, люди стоят, люди сидят и в помещении

Ініціатор реконструкції та капітального ремонту позашкільного закладу Олександр Горбунов зазначив, одним із напрямків його діяльності як нардепа - є розвиток фізичної культури та спорту спорту, які завжди потребують уваги. Ми хочемо, щоб наша нація була здорова, щоб діти не хворіли, не мали шкідливих звичок, для цього повинні докладати максимум зусиль та вкладати в цей напрямок кошти.

 - Обласний центр туризму - це один з прикладів того, що треба не лише давати обіцянки, а й вкладати кошти в молоде покоління, в їх оздоровлення, подавати їм приклад займатися спортом і створювати для цього всі необхідні умови. Мені дуже приємно, що тільки за останній рік кількість учнів, які відвідують обласний центр туризму, збільшилась втричі. Це дуже вагомий показник, і це тільки початок- підкреслив нардеп.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек

На данном изображении может находиться: один или несколько человек

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, обувь, растение, на улице и природа

На данном изображении может находиться: велосипед, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: растение, небо, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: Andriy Lisota и Олександр Горбунов, люди стоят, дерево, небо, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди едут на велосипедах, дерево, велосипед, на улице и природа