Сьогодні, 14 вересня, напередодні Дня міста, в обласному центрі презентували реконструйоване дитяче інфекційне відділення КЗ “Центральна міська лікарня”, передає журналіст сайту "Кропивницький.UA".

Завершальний ремонт частини дитячого інфекційного відділення для розміщення у боксовані приміщення та ізолювання хворих з кишковою патологією, дизентерією сальмонельозом, гострими гастроентероколітами не уточненими, гострими в’ялими паралічами, ієрсиніозом тощо тривав протягом 2017-2018 років.

Для капітального ремонту фасаду дитячого інфекційного відділення було виділено із міського бюджету 524,3 тис. грн. На благоустрій території виділено 534,1 тис. грн. Внутрішні роботи виконувались Управлінням капітального будівництва Міської ради м. Кропивницького на суму 4280 тис. грн.

Крім того, за рахунок коштів міського бюджету придбано матеріально-технічне оснащення для дитячого інфекційного відділення на загальну суму 320,3 тис. грн.

Також міський голова зазначив, що з наступного бюджетного року планується реконструювати лікарню швидкої допомоги, де у відділенні хірургії ремонт не проводився понад 15 років. Коментарі

Залиште свій коментар