В обласному центрі в четвер, 14 червня, пройде акція до Всесвітнього дня донора. Про це повідомила організатор заходу, волонтерка Наталі Міщенко на своїй сторінці в Фейсбук, інформує "Кропивницький.UA".

З нагоди Всесвітнього дня донора волонтерська органiзацiя «Небайдужi Кропивничани» разом iз працiвниками Обласної станцiї переливання кровi чекатимуть донорів з 8.30 до 11.30 для здачі крові.

"Донором може стати кожний, підходять різні групи крові!!! При собі потрібно мати або паспорт, або УБД, або права. Напередодні з вечера донорам забороняється вживати жирні та молочні страви. Зранку можна випити слабенький чай. Стань ДОНОРОМ, ЦЕ КОРИСНО!", - йдеться у повідомленні.

Iнформацiйно-благодiйний захiд стартує о 18:00 годинi на Козачому островi. На заході можна буде більш детально дізнатися про донорство, для чого воно потрібне і чому воно корисне навіть для самих донорів. Гості заходу зможуть познайомитися з почесними донорами нашого міста та матимуть змогу у майбутньому стати донорами для онкохворих діток та людей, які потребують донорства. 

Коментарі

Залиште свій коментар