13-14 квітня на базі обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проведено ІІ Чемпіонат області зі спортивного туризму-велосипедний туризм серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти. 

У змаганнях взяли участь близько сотні вихованців туристських гуртків (понад 30 команд) із м. Кропивницький, м. Знам’янки, м. Олександрії, Вільшанського, Новгородківського районів, Бобринецької і Маловисківської ОТГ та гості з м. Кривий Ріг.  Змагання проходили за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова.

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Олександр Горбунов, люди стоят

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди стоят, дерево и на улице

Змагання проводилися серед туристів – учнів, вихованців закладів освіти в двох групах: 2002 - 2004 років народження – старша група; 2005 - 2007 років народження – молодша група. Учасники Чемпіонату змагалися  на дистанціях: «Велокрос» та «Комплексна дистанція» («Фігурне водіння велосипеду», «Тріал») ІІ класу. 

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди едут на велосипедах, дерево, на улице и природа

Дистанції було прокладено на території «Міського Саду» та «Козачого острову». Борoтьба була доволі напруженою, але напрочуд товариською. Перешкоди кросової траси максимально нагадували природні, проте мало вплинули на звиклих до шалених швидкостей гонщиків. Учасники Чемпіонату також взяли участь 14 квітня у велопробігу вулицями Кропивницького, що ознаменував відкриття велотуристичного сезону. Попереду переможців чекає Кубок України з велотуризму у Київській області.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, толпа, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: 5 человек, небо и на улице

На данном изображении может находиться: 23 человека, в том числе Andriy Lisota и Олександр Горбунов, люди улыбаются, люди стоят

Коментарі

Залиште свій коментар