10 липня, сайт "Кропивницький.UA" повідомляв про те, що у Кропивницькому терміново шукають донорів крові для онкохворої доньки учасника АТО. Проте стало відомо, що так звана мати, яка збирала кошти на гемосробцію та шукала донорів на тромбоконцентрат, виявилася шахрайкою. Зазначила на своїй сторінці у Facebook волонтерка Наталія Салімова/

"В понеділок до мене зателефонувала жінка, представилась Оксаною, зазначила, що вона дружина учасника АТО з 57-ї бригади, Олега Шудло. Вона розповіла про свою тяжку життєву ситауцію, слізно просила допомогти їй знайти донорів на тромбоконцентрат. Казала, що її донька знаходиться в тяжкому стані, в неї діагноз нефробластома (рак нирок). Терміново потребує фінансової допомоги та донорської крові. Дівчинка перебуває в обласній лікарні.

Жінка плакала й говорила, що зовсім не має коштів, а вони терміново потрібні на гемосоpбцію. Наталя перерахувала на картку потрібну суму. Опісля волонтерка звернулася в департамент управління охорони здоров’я ОДА з питанням надання безкоштовної допомоги дитині. Після чого виявилося, що насправді в лікарні на обліку такої дитини немає, а телефон жінки, яка благала про допомогу, не відповідає.

Треба віддати належне й донорам. 8 чоловік прийшли здати кров. Вона піде іншим діткам на потреби, – зазначила Наталія.

Волонтерка вже написала заяву в поліцію про факт шахрайства.

Коментарі

Залиште свій коментар