Міський голова Кропивницького Андрій Райкович невдволений станом вивезення сміття у Кропивницькому. ТОВ "ЕКостайл" має відзвітувати про свою роботу та врегулювати протягом двох тижнів проблеми з вивезення побутових відходів. Про це посадовець повідомив сьогодні, 11 лютого, під час апаратної наради, передає журналіст сайту "Кропивницький.UA.

За його словами, містяни скаpжаться на переповнені контейнери, розкидане та не вивезене сміття. 

"Такого снігу місто не бачило з 60-х років. Досить скаржитися і розпускати сльози, досить говорити про відсутність техніки. Містяни хочуть жити в чистому, охайному місті. Цей бруд на узбіччях нікому не подобається, не говорячи вже про гостей міста та інвестиційно-туристичну привабливість. Мені навіть телефонують та погрожують привезти сміття додому чи під міську раду", - зазначив Андрій Райкович.

Міський голова черговий раз попередив керівництво «Екостайлу» стосовно невиконання своїх обов’язків.

"Декілька років я говорю про те, щоб ви мене не випробовували. Не можна на сьогоднішній день паралізувати місто і зробити з нього звалище побутових відходів. Попереджаю, що виселю вас з міста, замість вас прийдуть люди, які будуть дорожити довірою правом займатися бізнесом в нашому місті. Якщо за два тижні не налажиться стан справ, такого підприємства як "Екостайл" не буде в нашому місті! Терміново шукайте мені на перемовини альтернативну конкурентну фірму", - підкреслив міський голова. 

Очільник міста зазначив, щоб до кінця тижня керівництво підприємства надало до міськpади повний звіт пpо pоботу.

Коментарі

Залиште свій коментар