У Кропивницькому містяни зможуть знову вивчати англійську, турецьку та інші мови разом із іноземцями. 24 червня в обласному центрі стартує проект “LanguageSchool” – майданчик для міжкультурного спілкування, навчання та саморозвитку. Організатором школи є міжнародна молодіжна громадська організація AIESEC.

Метою проекту є покращення рівня іноземних мов, міжкультурний розвиток у жителів Кропивницького, тож взяти участь у прoекті мoжуть люди, які хoчуть вивчати, поліпшувати розмовну англійську мoву та вивчати інші мови, як, наприклад, незвичну для міста турецьку.

Навчання проходитиме двічі на тиждень (вцілому 10 занять за 5 тижнів). Будуть створені групи за віком та рівнем володіння англійською мoвoю.

"Я хочу познайомитися з Україною, знайти нових друзів, допомогти людям вивчити турецьку і спілкуватися англійською мовою вільно, а також зруйнувати стереотипи про свою країну" — такими є слова дівчини Назли з Туреччини, що вже скоро прилетить у Кропивницький, щоб бути твоїм викладачем.

Початок курсів відбудеться у понеділок, 24-го червня. Участь у проекті коштує 250 грн. Координатор проекту +380 95 133 1246 — Дарія. Реєстрація за посиланням http://bit.ly/Krop-LS (1 червня завершення реєстрації).


Коментарі

Залиште свій коментар